SİMURG METODU DÜNYAYA GELDİ

Ve sonunda hayallerim gerçek oldu.

İnsanın “HAYATIMIN PROJESİ” diyeceği kadar önemli birşeyi ortaya çıkarmanın keyfini yaşıyorum.

Kişisel Dönüşüm denilen, sınırları, kapsamı çok değişebilen, her yiğidin kendine göre yoğurdunu yediği bir alanda ben de varım dediğim günler aklıma geldi. Aslında amacım kendi varoluş sorgulamama cevap bulabilmekti.

Ben kimim?, Benim varolma sebebim ne? Yaşam oyununun gerçek amacı ne? soruları ile çıktığım bir yolculuktu bu.. Bu soruları ilk kez ben soruyorum, kimsenin aklına gelmiyor körlüğünde ve megalomanisinde değilim.. Yüzyıllardır hatta insanoğlu varolduğundan beri bu soruların da varolduğunu biliyorum.. Yaşam oyunu içinde mücadele ile geçen süreçlerin ardından düşünebilecek bir yaşa gelen herkesin bu sorulara cevap bulmaya çalıştığını, en azından bir kere bile olsa aklına geldiğine eminim. Kimisi benim gibi deli dizgin bir şekilde tüm eforunu bu cevapları bulmaya yönlendirirken, kimileri “Aman canım, geldik gidiyoruz uğraşacak daha önemli konularım var diyerek kulaklarını kendi iç seslerine kapayarak yaşamayı seçti.

Hele bir de kendi sorularıma Erkan’ca cevaplar bulup içimdeki alanların dinginliğe ulaştığını görünce artık içimde yetişen ağacın meyve verme zamanının geldiğini farkettim. Önce yazılar, sonra kitaplar ve şimdi de SİMURG METODU.. Programa ad koyma sürecinde sevgili yol arkadaşlarımla çok düşündük, taşındık… Simurg kuşunun hikayesi aklıma geldi. Ölmeden önce ölümü tadmanın kişisel Dönüşmek için en büyük şart olduğunu bildiğimden bu özel hikayenin metodumuzu yansıtacak en iyi isim olduğuna karar verdik.

SİMURG METODU, dediğim gibi benim “Hayal Projem”. Kişilerin kendilerini bulma arayışları arttığı gibi buna benim de cevabım var diyenlerin sayısı da kontrolsüzce arttı. O yüzden çok değerli ve temiz enerjili kişilerin yanına yapıcı olacağım derken yıkıcı olan kişilerin katılması ile herkeste, kimi takip etmeliyim, hangi kaynaktan fayda görebilirim karmaşası da oluştu. Özellikle subliminal mesaj verip insanlara büyük zarar verebilen kötü niyetli eserler de eklenince bu konuda birşeyler yapmamız gerektiği düşüncesi uzun süredir zihnimde vardı. Beni anlayan, bana inanan pırıl pırıl iki yol arkadaşım da hadi beraber yürüyelim dediklerinde “İşte bu, tam zamanıdır” dedim ve harıl harıl işe koyulduk. Benim için birçok ilki bu proje ile tatma şansına ulaştım. Senelerdir ses teknolojileri ve beyin dalgalarının doğru kullanıldığında neleri yapabileceğine dair birikimimi kullanmak için konusunda en iyisi diyebileceğim Ses Mühendisi bir arkadaşımızın da bize destek vermesiyle SİMURG METODU ortaya çıktı.

Bu ilkler neler diyebilirsiniz.

Stüdyoda saatlerce sesimi kaydettik. Tiyatrocu olmayan ve diksiyon eğitimi almamış profesyonel olmayan bir kişi için gerçekten çok zor bir süreç olduğunu yaşayarak öğrendim. Yılmadan, bazen aynı parçayı defalarca kaydederek sabırla bu işin üstesinden gelebildiğimi görmenin keyfini yaşıyorum.

Altyapıya beyin dalga dönüştürücü bir teknoloji koyarak kendi sesimden meditasyon yapma şansı da benim için bonus özelliğinde.

SİMURG METODU, içinde 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir set halinde sunuldu. Bu set öyle bir günde dinleyeyim de dönüşeyim diyen söylemde değil. Yine benim hazırladığım 90 günlük bir metod sayesinde hergün bir görev gerçekleştirerek sindire sindire ilerlemeyi sağlayan yapıda. Aslında anlatarak değil yaşayarak ne olduğunu anlayabileceğiniz bir sürece sokuyor sizi.

SİMURG METODU fiziki olarak temas edemeyeceğim kişilere sesim aracılığıyla ulaşabilmemi sağladığı için de çok mutluyum. İstanbul’da yaşadığım için sadece buradaki kişiler ile temas şansım oluyor. Arada diğer illerden gelen çağrılara cevap vermeye çalışsamda yoğun programım bunu engellediği için heryerde olabilmem mümkün değil. İşte bunu aşabilmek için çok güzel bir aracı olacağı için heyecanım kat be kat artıyor.

 

Yine çok konuştum değil mi?

Ama mazur görün. Dünyaya pırıl pırıl bir çocuk getirmiş olan bir anne gibi hissediyorum kendimi.. Çocuğumun adı da SİMURG METODU

 

Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?

 

Sevgiyle kalın

Erkan Sarıyıldız

İlgili Gönderi
 • İpek Özer Yılmaz

  Metottan herkesin faydalanabilecek olması çok sevindirici. Yakınlarıma mutlaka tavsiye edeceğim. Ellerinize gönlünüze sağlık. Sevgiler..

 • Nurşen yener

  Yüreğinize,ruhunuza sağlık,sevgi ve ışıkla..

 • oktay baymas

  güzel miş böyle bişey ya.

 • hatice öz

  Ilgi çekici. ..

  • GÜLAY ŞARKLI

   MERHABA,EMEGİNİZE,YÜEGİNİZE SAĞLIK…. SÜPER AYDINLANDIM…SEVGİYLE KALIN…

 • Hülya Topçu

  Çok ilgi çekici bende bu kervana katılmak küllerinden doğmak istiyorum

 • zeynep aysun savran

  Teşekkür ederim. ..muhteşem yureginize emeğinize saglikk..

 • hüseyin çetiner

  Slm

 • şükran baysal

  Paylaşımlarınız çok güzel.

 • Arzu Arıkan

  İlginize teşekkürler.

 • neşe yalın bakan

  İlgileniyorum ve merak ediyorum. Şimdiden emek ve yüreğinize sağlık. Sevgiyle kalın…

 • suns canoglu

  Harika bi şeymiş

 • sem

  Umarım aradığım bulmama yardımcı olur.

 • saime sagban

  Merhaba

 • binay çıvgın

  kendimi tanımayı çok istiyorum.nedenmi çünkü bu soruyu kendime bu soruyu çok soruyorum.ben kimim?

 • sema akın

  İnsallah benim aradîgım ic huzuru bulabilirim

 • filiz okumuş

  Hayati tecrube edip bu bilgileri paylasmak ve hala hep bir umut olabilmek tabiki yeni dogmus bir bebekten farksiz ve insanlara olan faydalarini bilmek on ayak olabilmek bu kisiyi hem besler hemde insanlara isik olmasini saglar ne kadar guzel boyle faydalı insanlari tanimak..

 • Fatma Doğan

  Boşluktayım.Kendimi tanımak vistiyorum.Kendimi yeniden bulmak ve özgür olmak istiyorum..

 • suna Canoğlu

  Umarım faydalı olur

 • Fethi Batuhan

  Kitaplarınızı okurken hep huzur buldum.İnançlarıma göre kendi dünyamda geziniyor gibi hissettim, ruhsal enerjimin ortaya çıktığına sebep olduğunuz inançına vardım. İstersem değişik nefes alabiliyorum, istersem daha derinliğine bakabiliyorum, istersem olumlu düşünebiliyorum. Fakat “istersem” olayının kalkmasını istiyorum.Simurg metodunu uygulamayı düşünüyorum.

 • makbule Apaydın

  Ilginc

 • Mehtap Cankaya

  Harika bir metod olduğunu düşünüyorum

 • Tulin CANBULDU

  Merhaba Sevgili Erkan Sariyildiz ve sevgili ekibi ve yol arkadaşları. Her birinize ayrı ayrı Teşekkür ediyorum. Simurg methodu ile kendimi ve içimde biriken tum acılarımı tek tek söbeledim ve salı verdim.Nelerrr neler öğrendim ve neleri keşfettim …………….Ben 2 yıl yurt dışında görev aldım , bir tekstil fabrikasında g.mud olarak , çok heycanlı , başarılı ve sancılı surec olarak da yaşandı bu 2 yıl. Getirisi / Götürsü süper oldu

Yorum bırakın